Badanie i usługi kamerą termowizyjną

Przeprowadzamy badanie kamerą termowizyjną w Poznaniu a także na terenie całego województwa wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego. Jesteśmy wstanie wykonać usługę na ternie całej Polski.

Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, a my staramy się, aby wykonywana przez nas praca była kompleksowa i jak najbardziej skuteczna. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości narzędzia i urządzenia renomowanych firm, co gwarantuje poprawność odczytów.

Kamera termowizyjna potrafi wskazać, co jest przyczyną częstych problemów związanych z izolacją cieplną budynków, instalacją ogrzewania itd.

Badanie domu kamerą termowizyjną, pozwala podjąć kolejne kroki w celu naprawy awarii instalacji C.O. lub instalacji wodnej, oraz wyeliminowania miejsc ucieczki ciepła, czyli tzw. mostków termicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z cenami usług kamerą termowizyjną oraz całością naszych działań.

Przykładowe ceny badania kamerą termowizyjną w Poznaniu

Cena usługi kamerą termowizyjną zależy od wielu czynników, i dlatego zazwyczaj ustalana jest indywidualnie, w zależności od rodzaju badania, powierzchni obiektu oraz jego lokalizacji.
Cena badania domu kamerą termowizyjną wraz z raportem dla domu jednorodzinnego o powierzchni do 100m2 znajdującego się w Poznaniu to koszt ok. 350zł, a dla średniej wielkości mieszkania ok. 250zł.

Cena poszukiwania wycieków zaczyna się już od 150zł

Wynikiem badania jest raport sporządzony w formie elektronicznej.

Przykładowy raport: Przykładowy raport PDF

Badanie kamerą termowizyjną w Poznaniu

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenia, aby przeprowadzać badania kamerą termowizyjną. Zawsze wykonujemy usługi kamerą termowizyjną na najwyższym poziomie tak, aby klient otrzymał konkretny i rzeczowy raport. Dotrzymujemy ustalonych terminów i dokładamy wszelkich starań, tak aby zlecenie zostało wykonane zgodnie z życzeniem klienta. Służymy także doradztwem w kwestii rozwiązania problemów wykrytych w trakcie badania.. Jeśli nie jesteś pewien, z jakim problemem się zmagasz, wystarczy, że opiszesz nam sytuację, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać Twój problem. W celu omówienia współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o usługi kamerą termowizyjną!

Wykonujemy badania kamerą termowizyjną w Poznaniu w zakresie sprawdzania izolacji termicznej budynku. Poszukiwania nieszczelności i wycieków z instalacji wodnej.