Badanie kamerą termowizyjną w Poznaniu – Cennik

Przeprowadzamy badanie kamerą termowizyjną w Poznaniu oraz innych częściach Wielkopolski. Cena usługi zależy od kilku czynników, zazwyczaj jednak ustalana jest indywidualnie. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, a my staramy się, aby wykonywana przez nas praca była kompleksowa i jak najbardziej skuteczna. Wykorzystujemy w trakcie naszej działalności tylko wysokiej jakości narzędzia i urządzenia, co gwarantuje poprawność odczytów. Kamera termowizyjna potrafi wskazać, co jest przyczyną częstych problemów związanych z izolacją cieplną budynków oraz ogrzewania. Badanie domu kamerą termowizyjną w Poznaniu, a także na terenie całego województwa wielkopolskiego, pozwala podjąć kolejne kroki w celu naprawy awarii lub poprawienia obecnej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszych działań.

Cena badania kamerą termowizyjną w Poznaniu

Każda cena badania ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Cena badania termowizyjnego wraz z raportem dla domu jednorodzinnego o powierzchni do 100m2 znajdującego się w Poznaniu to koszt ok. 350zł, dla   średniej wielkości mieszkania ok. 250zł.

Wynikiem badania jest raport sporządzony w formie elektronicznej.

Przykładowy raport: Przykładowy raport PDF

Badanie kamerą termowizyjną w Poznaniu – najlepsze ceny

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenia, aby przeprowadzać badania kamerą termowizyjną. Zawsze wykonujemy usługi na najwyższym poziomie tak, aby klient otrzymał konkretny i rzeczowy raport. Dotrzymujemy ustalonych terminów i dokładamy wszelkich starań, tak aby zlecenie zostało wykonane zgodnie z życzeniem klienta. Służymy także doradztwem w kwestii wykonania badania. Jeśli nie jesteś pewien, z jakim problemem się zmagasz, wystarczy, że opiszesz nam sytuację, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać Twój problem. W celu omówienia współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Masz pytania? Zadzwoń!

Wykonujemy badania kamerą termowizyjną w Poznaniu w zakresie sprawdzania izolacji termicznej budynku. Poszukiwania nieszczelności i wycieków z instalacji wodnej.