Badania kamerą termowizyjną

Wykrywanie i lokalizacja przecieków wody w Poznaniu

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania może przydarzyć się każdemu. Nigdy nie jest to przyjemna sytuacja, tym bardziej jeżeli powodem problemu jest wyciek, którego lokalizacja nie jest nam znana. Taki przeciek może doprowadzić do bardzo poważnych zniszczeń wewnątrz budynku – istnieje prawdopodobieństwo, że ściany, podłoga lub sufit zostaną uszkodzone do tego stopnia, że nieruchomość nie będzie nadawała się do użytku. Może też dojść do uszkodzenia instalacji elektrycznej, co stanowi ogromne niebezpieczeństwo.

Jeżeli masz kłopoty z instalacją grzewczą wodno-kanalizacyjną w Twoim domu, a objawy awarii wyraźnie wskazują na wyciek, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Realizujemy usługę, którą jest lokalizacja przecieków wody w Poznaniu oraz innych miastach na terenie województwa wielkopolskiego.

Wykrywanie przecieków wody w Poznaniu

Wśród realizowanych przez naszą firmę usług znajduje się wykrywanie przecieków i nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Dzięki naszej pomocy unikniesz skutków wycieku wody, co może się wydarzyć w wyniku nieszczelności Twojej instalacji. Spływająca woda może z łatwością uszkodzić konstrukcję budynku, jak i jego wnętrze oraz inne elementy.

Do zlokalizowania źródła problemu wykorzystujemy nowoczesną i bezinwazyjną technologię, którą jest badanie termowizyjne. Dzięki wykorzystaniu specjalnych kamer termowizyjnych do odczytu obrazów termicznych, czyli tzw. termowizji, możemy bardzo szybko, skutecznie i co najważniejsze w pełni bezpieczne zlokalizować różnych rozmiarów nieszczelności w rurach bez potrzeby rozbierania ścian czy podłogi.

Oprócz wykrywania przecieków przy pomocy kamer termowizyjnych jesteśmy w stanie zrealizować mnóstwo innych usług. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapoznaj się z zakładką i ofertą na naszej stronie.

Dlaczego warto postawić na naszą firmę?

Działamy na rynku nieprzerwanie od początku 2012 roku. Przez cały okres naszego funkcjonowania realizujemy dla naszych klientów różnego rodzaju usługi pomiarowe na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki bezinwazyjnej metodzie termowizyjnej, którą stosujemy do przeprowadzania badań, wszystkie podejmowane działania przebiegają bardzo szybko, sprawnie i skutecznie. Termowizja jest bowiem bardzo precyzyjna i za jej pomocą można określić dokładną lokalizację naszego problemu.

Opinie naszych dotychczasowych klientów, które od nich otrzymaliśmy, są bardzo pozytywne. Chwalą oni profesjonalne podejście do klienta, a także tempo realizacji prac.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań, z chęcią udzielimy Ci na nie odpowiedzi.

Wykonujemy badania kamerą termowizyjną w Poznaniu w zakresie sprawdzania izolacji termicznej budynku. Poszukiwania nieszczelności i wycieków z instalacji wodnej.